Hlavní stránka     |     Ceník     |     Kontakty     |     Fotogalerie    |     Ubytovací řád     
Ubytovací zařízení
Křičeň
dálnice D11 - exit 76
           
Pardubice * Hradec Králové * Křičeň | Apartmány a ubytovna hotelového
typu pro zaměstnance, turisty i jedince v těsné blízkosti dálnice D11Informace a rezervace ubytování   +420 736 788 881
e-mail recepce (@) ubytovaniudalnice.cz
Pokud nás budete kontaktovat, souhlasíte tím se zpracováním osobních údajů dle www.ubytovaniudalnice.cz/gdpr/


Ubytovací zařízení u dálnice D11
150 osob
40 pokojů
a apartmány
2 - 5 lůžkové
Hospůdka v budově
Zábavní večery a
šipkařské turnaje

Ubytovací zařízení Křičeň provozuje centrální zaměstnaneckou a turistickou ubytovnu hotelového typu v těsné blízkosti dálnice D11 (exit 76) na rozhraní Pardubického a Královéhradeckého kraje, dále apartmány v Pardubicích a Hradci Králové.

Svou polohou je zařízení vhodné pro levné ubytování pro Pardubice, Hradce Králové i blízké okolí. Většina dlouhodobě ubytovaných hostů tvoří čeští a slovenští pracovníci dělnických, montážních a stavebních firem i subdodavatelských firem a také turisté. Pro ubytování turistů slouží oddělená část zařízení.

Ubytovací zařízení Křičeň je vhodné pro jedince, zaměstnance firem i hromadné ubytování např. pracovníků, dělníků, turistů apod. Vhodné i pro spolubydlení nebo pro přespání  namisto dražšího penzionu.
  • Apartmány jsou prostorné, vybaveny moderním nábytkem, vlastní kuchyňkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnou troubou atd., sociálním zařízením a rohovou či oválnou vanou či sprchovým koutem. Pokoje jsou dvou- až pěti-lůžkové, vybaveny moderním nábytkem (šatní skříně, stolky, stoly s židlemi), a vlastní chladničkou. Ve společných prostorách jsou sociální zařízení (toalety, sprchy),  kuchyně a společenské místnosti a sušárny.
  • Sušárny v ubytovacím zařízení v Křični jsou k dispozici všem ubytovaným hostům a slouží primárně k sušení pracovních oděvů v době vlhkého počasí, samozřejmostí je i velkokapacitní speciální sušák obuvi.
  • Dbáme i na bezpečnost ubytovaných hostů a jejich majetku. Celý areál ubytovacího zařízení v Křični včetně většiny parkovacích míst je střežen kamerovým systémem a EZS s napojením na PCO.
  • Free Wi-Fi nebo kabelové připojení k internetu v celé budově ubytovacího zařízení v Křični.
  • Přímo v hlavní budově je též  malebná hospůdka pro ubytované hosty, kde se  mohou občerstvit i pobavit. Pořádají se zde zábavní večery, k dispozici jsou šipky, fotbálek apod.


MHD města Pardubice vzdálena od ubytovacího zařízení v Křični cca. 3,8 km, trolejbus č. 3, cca. 100m od ubytovacího zařízení měziměstská autobusová zastávka. Velmi dobrá dopravní obslužnost nejen do Pardubic a Hradce Králové a okolních průmyslových zón a dálnice D11. Byty jsou situovány v centru či okraji měst v dobré dostupnosti MHD.

Dostupnost ubytovacího zařízení v Křični:
Pardubice - Semtín 7 km, Pardubice - Globus 9 km, Lázně Bohdaneč 3 km, Hradec Králové 17 km, Přelouč 12 km, Opatovice nad Labem 10 km, Chlumec nad Cidlinou 15 km, Staré Čivice cca. 17 km, Škoda Auto Kvasiny 60 km, TPCA Kolín (Ovčáry) 38 km.

FACEBOOK

Rezervace ubytování


+420 736 788 881Křičeň, D11 exit 76          Hradec Králové          Pardubice


Fotogalerie
Apartmány
Pokoje 101 - 1xx
Umístění v 1.NP, chladnička, moderní nábytek, koberce, komfortní vytápění řízené počítačem, žaluzie v oknech, modernější společné prostory...
Pokoje 201 - 2xx
Umístění v 2.NP, chladnička, moderní nábytek, stíratelná podlaha, vytápění regulované termohlavicemi, vybrané pokoje s balkonem, závěsy v oknech....
Společné prostory

D11 exit 76 (následně směr Rohoznice, poslední areál vlevo) Facebook aktuality (lajkni si nás a buď stále v obraze:)
Směr z dálnice D11 exit 76Rezervace a ubytování Kontaktní adresa
+420 736 788 881
 
recepce (@) ubytovaniudalnice.cz
 
www.ubytovaniudalnice.cz
Ubytovací zařízení Křičeň
dálnice D11 exit 76
Křičeň 101
533 41 Pardubice
 Pokud nás budete kontaktovat, souhlasíte tím se zpracováním osobních údajů dle www.ubytovaniudalenice.cz/gdpr/
 ubytovani-hradec-kralove.d-11.cz | ubytovani-kralovehradecko.d-11.cz | ubytovani-pardubice.d-11.cz | ubytovani-pardubicko.d-11.cz | ubytovna-hradec-kralove.d-11.cz | ubytovna-pardubice.d-11.cz                                                                    © 2019